25-juhlavuoden rantapyyhe omalla nimellä varustettuna nyt tilattavissa
Julkaistu: 03.06.2023 10.55

25-juhlavuoden rantapyyhe omalla nimellä varustettuna nyt tilattavissa

Kesän kuumimmat rantapyyhkeet, kooltaan 150 x 75 cm, SB Naantalin 25-juhlavuoden tunnuksilla ja halutulla nimellä ja numerolla varustettuna ovat nyt tilattavissa. Pyyhkeen kuvallinen puoli on polyesteriä, kääntöpuoli on valkoista puuvillafroteeta.

HUOM! Pyyhkeiden ensimmäisen erän tilaus on suoritettu. Jatkotilaukselle on minimimäärä olemassa, joten seuraavia tilauksia vastaanotamme ilman sitoumuksia toimitusten toteutumisesta. Varustevastaavamme on yhteydessä tilaajaan aiheesta.

Yhden pyyhkeen hinta on tasan 25 euroa. Toimitukset tapahtuvat seuran joukkueiden kautta ilman lisähintaa, postitettuna pakkaus ja postikulut 8 euroa lisätään. Maksu suoritetaan seuran tilille FI81 5284 0220 0343 97, kun saat varustevastaavalta tiedon toimitusten toteutumisesta.

Tee tilaus lähettämällä sähköposti osoitteeseen varustevastaava@sbnaantali.fi

Täytä viestiin tiedot tilaajasta

  • -tilaajan nimi, seuran joukkue tai vaihtoehtoisesti toimitusosoite ja kännykkänumero pakettitoimitusta varten

sekä jokaisesta tilattavasta pyyhkeestä erikseen pyyhkeeseen painettava:

  • -nimi ja pelinumero (halutunkaltaisena tekstijonona)


SB Naantali toivottaa aurinkoista kesää!